۰۱ معرفی هتل رضویه مشهد:

هتل رضویه مشهد به عنوان نزدیک ترین هتل مجاور به حرم مطهر رضوی(ع) در زمینی به مساحت بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع، در سیزده طبقه و با زیربنای بیش از ۹۰۰۰ متر مربع به استعداد مجموعاً ۹۲ باب واحد اقامتی در تیپ های دو تحته، سه تخته، سویتهای فلت، سوئیتهای خواب دار، سویئهای رویال رضوی با دید و اشراف از داخل اتاقها به حرم ثامن الحجج(ع) در سال 1996 توسط بنیان خیریه آیت الله یثربی به بهره برداری رسید.
این هتل با بهره گیری از موقعیت استثنایی مکانی از یک سو مشرف به درب بازار رضا(ع) و از سوی دیگر مشرف به صحن باب الرضا ضمن برخورداری از استانداردهای روز صنعت هتلداری بعنوان یکی از مشهور ترین هتلهای مشهد نزدیک به حرم همواره مورد توجه و استقبال میهمانان عزیز بوده است.
فاکتورهای اصلی در سفر انتخاب محل مناسب جهت اقامت، احترام به حقوق میهمانان، امنیت، آسایش و تامین امکانات رفاهی بوده که این هتل توانسته شرایط مورد نظر را خوبی تامین و رضایت خاطر میهمانان عزیز خود را در طول مدت اقامت آنان در شهر مقدس مشهد تامین نماید.

۰۲ امکانات هتل:

شامل کافی شاپ و روم سرویس 24 ساعته، سالن صبحانه خوری و نهار خوری مجزا همراه با منوهای مختلف ایرانی، سنتی، دریایی برای انواع سلیقه ها و ذائقه ها بصورت بوفه سلف سرویس همچنین تیم پشتیبانی 24 ساعته میهمانان، اینترنت پرسرعت رایگان، تاکسی سرویس، خدمات لاندری، آرایشگاه مردانه و زنانه، پارکینگ، ترانسفر فرودگاهی / راه آهن، خدمات ویلچر و خدمات گشت و ترانسفر داخل شهر میباشد.
همچنین بمنظور تسهیل فرایند رزرو هتل سامانه فروش آنلاین به آدرس hotelrazavieh.com در دسترس میهمانان عزیز بوده تا در هر ساعت از شبانه روز و بدون نیاز به تماس با واحد رزرواسیون، اقدام به رزرو اتاق و خدمات مورد نیاز خود نمایند.